O NAS

Szeroka, wąska, kręta… Naszym samochodom niestraszna jest żadna droga. Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne, bezpieczne i komfortowe auta, które doskonale sprawdzą się nie tylko w mieście, ale również podczas pokonywania dłuższej trasy. 

Z naszych usług korzystają małe i duże firmy działające między innymi w branży spożywczej, deweloperskiej czy budowlanej. Szeroką ofertę kierujemy także do osób prywatnych. Jeśli są Państwo przyjezdni lub potrzebują auto zastępcze, sprawnie wybierzemy optymalny samochód dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Proponujemy wyłącznie najlepsze modele na rynku, posiadające nie tylko nowoczesne systemy bezpieczeństwa, ale również wysoki komfort jazdy. Zaufanie i zadowolenie Klientów to w naszej pracy najwyższe priorytety.

Jesteśmy profesjonalną i elastyczną firmą pod każdym względem. W trosce o dobro Klientów, oferujemy możliwość odbioru aut w strategicznych, głównych punktach miasta (na przykład na lotniskach). W razie potrzeby podstawiamy samochód w miejsce wybrane przez zleceniodawcę.

Gwarantujemy Państwu przede wszystkim:

- komfortową i bezpieczną jazdę przez cały okres użytkowania pojazdu,

- proste, przejrzyste warunki wynajmu w konkurencyjnej cenie,

- doradztwo w wyborze optymalnego pojazdu dostosowanego do Państwa potrzeb,

- profesjonalną, przejrzystą współpracę z wykwalifikowanymi pracownikami,

- brak ukrytych kosztów,

- fachową obsługę techniczną wybranego samochodu,

- optymalne ubezpieczenie dostosowane do umowy najmu,

- nowoczesny system nawigacji GPS,

- bogate wyposażenie samochodowe (w tym m.in. foteliki dla dzieci).

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, odpowiemy, rozwiejemy wątpliwości i – przede wszystkim – pomożemy dotrzeć do celu!

ZNAJDZIESZ NAS TU